Cabinet personal

10.08.2022

Medicul dermatolog este specialistul la care te adresezi atunci când te confrunți cu probleme ale pielii, părului, unghiilor și mucoaselor.

Printre cele mai frecvente adresări la medici dermatologi de la SANCOS, se enumeră următoarele afecțiuni:

✔️ acnee

✔️ rozacee

✔️ psoriazis

✔️ diverse formațiuni ale pielii (alunițe, veruci, papiloame)

✔️ dermatita (atopică)

✔️ eczeme

✔️ onicomicoza

✔️ venectazii

✔️ hemangioame

✔️ zona zoster

✔️ herpes genital

Dacă suferi de oricare dintre acestea, consultă un medic dermatolog pentru a identifica un tratament eficient.

🌟 Bolocan Cezara – Medic dermatovenerolog, cosmetolog , https://www.sancos.md/medicii/bolocan-cezara/ 🌟

🌟 Bratu Oleg – Medic dermatovenerolog, șef departament Dermatologie , https://www.sancos.md/medicii/bratu-oleg/ 🌟

🌟 Gorbenco Victoria – Medic dermatovenerolog , https://www.sancos.md/medicii/gorbenco-victoria/ 🌟

🌟 Nichiforciuc Cristina – Medic dermatovenerolog, cosmetolog , https://www.sancos.md/medicii/nichiforciuc-cristina/ 🌟

🌟 Grini Stela – Medic dermatovenerolog , https://www.sancos.md/medicii/grini-stela/ 🌟

🌟 Onica Cristina – Medic dermatovenerolog , https://www.sancos.md/medicii/onica-cristina/ 🌟

🌟 Trestian Ina – Medic dermatovenerolog, tricolog , https://www.sancos.md/medicii/trestian-ina/ 🌟

🌟 Popovici Aurel – Medic dermatovenerolog , https://www.sancos.md/medicii/popovici-aurel/ 🌟

Pentru consultații, programare la consultație și mai multe informații sună la:⁣

📞+373 (22) 909 909 ⁣

📲+373 (22) 909 908 ⁣

📍bd. Moscova 16🌐 sancos.md

Pentru orice detalii, lăsați-ne un mesaj