Вакансии

REPREZENTANT COMERCIAL SERVICII MEDICALE

PROFILUL CANDIDATULUI:
Persoană dinamică, de preferinţă cu experienţă în vânzări de servicii medicale; dispus sa lucreze cu un program prelungit; capabil să acumuleze cunoştinţe noi; bun cunoscător al zonei de lucru. Experienta in domeniul vinzarilor- 2-3 ani, Virsta - 27-40 ani
DESCRIEREA POSTULUI:
Pregatirea ofertarii, intocmirea si transmiterea ofertei, organizarea intalnirilor cu potentialii clienti, corespondenta cu partenerii, negocierea si incheierea contractelor, planificarea realizarii contractelor, coordonarea activitatii de executare a contractelor si a livrarii serviciilor, precum si a activitatii de incasare si plata, efectuarea achizitiilor de completare, precum si urmarirea rezolvarii reclamatiilor.
BENEFICII:
Mediu de lucru profesionist, echipă tinara;
Program flexibil;
Comision din vinzari

ADMINISTRATOR RECEPȚIE

DESCRIEREA POSTULUI :
- Întimplina şi programează pacienţii;
- Serviciu de protocol conform standartului;
- Răspunde la telefon oferirind informaţii de baza / direcţionare apeluri telefonice
- Oferă informaţii despre procedurile Clinicii şi promoţiile organizate;
- Încasează şi eliberează bon fiscal;
- Înregistrează serviciile şi pacienţii în baza de date;
CERINȚE:
- Studii superioare, preferabil în domeniu medical, estetologie, jurnalism, economie.
- Vîrstă – 22-30 ani;
- Cunoaşterea l. română, l. rusă fluent, l. engleză, l. intaliana constituie avantaj.
- Experienţă de lucru cu MCC, cu bani cash şi cardurile bancare este binevenită.
- Aspect fizic plăcut, tip - professional bussines,
- Prezentabilă, aspect îngrijit, ordonată,
- Abilităţi excelente de comunicare – în special cu clienţii,
- Aptitudinea de a urmări sarcini şi obiective multiple (multitasking).
- Comunicativă, calmă, disciplinată
- Cunoştinţe PC – basic user
- Seriozitate, responsabilitate profesională, punctualitate;
OFERTA/BENEFICII:
- Mediu de lucru profesionist, echipa tînără
- Pachet salarial motivant.
-Lucru pe schimburi peste o zi, 12 ore/zi, cîte 2 persoane în schimb.

ASISTENT MEDICAL AL MEDICULUI DE FAMILIE

- Cunoaşterea Programului unic al asigurării obligatorii de asistenţă medicală;
- Abilităţi de lucru cu baza de date CNAM
- Abilități de lucru avansate în utilizarea calculatorului
- Descifrarea analizelor generale de laborator;
- Program de lucru 8 ore în zi, peste o zi
CERINȚE:
- Studii superioare sau medii de specialitate
- Cunoaşterea l. română, l. rusă fluent.
- Experienţă de lucru în domeniu minim 2 ani.
- Aspect fizic plăcut
- Abilităţi excelente de comunicare
-Pachet social intergal